Strzelnica Głuchowo

Klub dysponuje dostępem do strzelnicy Czempińskiego Związku Strzeleckiego, w miejscowości Głuchowo koło Poznania. Prowadzimy na niej cykliczne treningi, szkolenia oraz strzelamy rekreacyjnie.

Strzelnica została kilka lat temu wyremontowana i przywrócona do użytku w celach sportowych. Jest ciągle rozbudowywana aby poszerzyć ofertę możliwych do przeprowadzania rodzajów strzelań. Świetnie będą się na niej czuli zarówno koneserzy strzelectwa statycznego jak i pasjonaci dynamiki. Dysponujemy zróżnicowanymi celami, w tym również metalowymi.

Strzelnica posiada pojedynczą oś długości 50m. W budynku wydzielone jest kilka stanowisk strzeleckich konfigurowanych w zależności od potrzeb i umożliwiających strzelanie bez względu na warunki atmosferyczne. To właśnie tutaj najczęściej przeprowadzamy nasze treningi, kursy przygotowujące i zawody.

W ramach osi strzeleckiej, na jej części stworzony został stały kulochwyt dzielący część długiej osi na 2 mniejsze (około 25m).

Strzelnica jest otwarta i dostępna tylko dla Członków Klubu i zaprzyjaźnionych osób. Osoby z zewnątrz tylko po uzgodnieniu i akceptacji przez Zarząd Klubu.

Dotrzeć na strzelnicę czasami nie jest łatwo. Mapa Google poprowadzi prawdopodobnie błędną trasą 😉 Najłatwiejsza droga prowadzi boczną drogą, na którą trzeba zjechać w prawo, na wysokości pierwszej wysepki drogowej wjeżdżając do Głuchowa od strony Poznania.